KOMPLEXNÉ FINANČNÉ SLUŽBY

“Obráťte sa s dôverou na nás – my to vyriešime za Vás”

KOMPLEXNOSŤ

Znamená to, že sa pozeráme na Vás, Vašu rodinu a Vaše potreby ako na celok, ponúkame Vám produkty s ohľadom na Vaše plány, finančné zámery a existujúcu východiskovú situáciu. Riešime Vaše financie KOMPLEXNE! Sme Vaši poradcovia a vyberáme zo širokej škály produktov, akcií, možností v každej oblasti financií tak, aby ste mali to najlepšie, čo v danom okamihu trh ponúka. Banky a poisťovne sa predbiehajú, aby nás získali, ale v našej spoločnosti sú podmienky nastavené tak, že sme platení rovnako, nezávisle na tom, v ktorej inštitúcii sme uzavreli pre Vás zmluvu. Tým je zabezpečené, že pozeráme len na Vaše záujmy a potreby.

Čo Vám ponúkame:

  • Znížime Vám existujúce splátky
  • Zabezpečíme majetok proti budúcim stratám
  • Z ušetrených peňazí vytvoríme sporenie a tvorbu súkromného dôchodku
  • Pomôžeme Vám tvoriť rezervu a spať pokojne
  • Je dôležité, aby ste stáli na svojich nohách stabilne a boli pevným pilierom pre svoju rodinu

 

Sme netradiční a kreatívni pri riešeniach pre Vás.

Tam, kde to iní vzdali, my za Vás bojujeme, aby sme vybavili všetko, čo potrebujete. Sme nezávislí poradcovia a sme na to hrdí. Nemáme limity a obmedzenia, ani nariadenia, len jedinú snahu – VAŠU SPOKOJNOSŤ.

Ak si plánujete brať hypotéku a práve riešime, akou formou Vám financovať auto, odporučíme Vám také financovanie, ktoré nie je viditeľné v úverovom registri, aby sme Vám potom ľahko a bez zamietnutí vybavili hypotéku.

Ak máte hypotéku a spotrebné úvery, kreditné karty a povolené prečerpanie, vysvetlíme Vám, čo ponechať a čo zmeniť. Ostanú Vám stovky euro naviac na dovolenku či niečo, po čom túžite, namiesto toho, aby ste tie peniaze minuli na bankové úroky. Hájime v prvom rade Vaše záujmy.