SPOTREBNÝ ÚVER / BEZÚČELOVÁ PÔŽIČKA - do 8 rokov

Viacerí máme množstvo úverov a hypoték, povolené prečerpania a kreditné karty. Avšak po našom poradenstve a nastavení úverov, rodiny šetria 100 až 400 € mesačne, niekedy aj viac. Ročne ide o 1200 € až 10 000 € ušetrených peňazí, ktoré určite viete využiť lepšie, ako darovať bankám na vysokých úrokoch.

Ako nezávislí odborníci vám radi bezplatne poradíme a pripravíme jednotlivé možnosti a kroky, z ktorých si vyberiete. Držíme sa porekadla “Náš zákazník – náš pán” a robíme len to, s čím ste naozaj stotožnení slobodne a dobrovoľne, bez nátlaku na rôzne produkty, poistky alebo finančné inštitúcie. Na základe nášho poradenstva si vyberiete, čo si prajete, a my to pre vás s úsmevom vyriešime.

Zadajte len 3 parametre – sumu, dobu splácania a úrokovú sadzbu a stlačte “prepočítať”. Úrokové sadzby ako aj ďalšie podmienky bánk sa priebežne neustále menia, ale pre orientáciu pri spotrebných úveroch si zadajte úrok od 4,3% až 5,5% (kreditné karty a nebankovky majú často ročný úrok 9,9% až 24%)

Alebo vyplňte a zašlite nám -> jednoduché tlačivo a my vám vyčíslime presnú sumu úspory. Tlačivo – existujúce úvery ->.

Prípadne zavolajte na tel. č. 0948 94 08 08, nadiktujte svoje údaje a my vám obratom zašleme výšku ušetrenej SUMY po úspešnom refinancovaní vašich úverov.