HYPOTEKÁRNY ÚVER

Ostaňte v pohodlí svojho domova a behanie po bankách nechajte na nás!

Sme špecialisti na hypotéky a naše služby sú pre Vás bezplatné! Nás platia banky.

Máme najväčší výber kooperujúcich bánk a vybavíme Vám úrok už od 0,89%. Vieme, ktoré banky ponúkajú najvyššie LTV vo vašom regióne, ako aj vopred vypočítame a overíme priechoditeľnosť s ohľadom na všetky skutočnosti. Snažíme sa zachovať a vylepšiť Váš rating, znížiť Vám existujúce splátky na minimum aj tak, že schováme do novej hypotéky existujúce spotrebné úvery.

Sme Vaši FINMAKLÉRI a vybavíme za Vás všetko od obehania bánk, prípravy žiadostí, podaní vo viacerých bankách, komunikácie, doloženia ďalších podkladov až po podpis úverových zmlúv, vybavenie katastra a načerpania úveru. Zistíme Vašu priechoditeľnosť, pripravíme Vás na úver tak, aby Vás nezamietli, sledujeme akcie, zľavy pri presune hypoték tak, aby sme Vám vybavili tie najnižšie splátky, najvyššiu sumu, najrýchlejšie schválenie alebo úver vo Vašej banke či výnimku na vek do 70 r. – každému podľa požiadaviek.

Približnú splátku si môžete vypočítať TU -> HYPOTEKÁRNA KALKULAČKA.

Uveďte sumu, priemerný úrok cca 1,2% a počet rokov splácania do veku 65 r., maximálne do veku 70 r. prípadne nám zavolajte a my to vyčíslime za Vás!