Nájdeme Vám vysnívané auto

Podľa vašich požiadaviek a predstáv vyhľadáme vozidlo v zahraničí – Nemecko a celá EÚ. Vzhľadom na súčasnú situáciu v Nemecku a ostatných krajinách EÚ sa oplatí auto si doviezť a ušetriť tak 2000 až 15000 €.

Uprednostňujeme spoluprácu s autorizovanými predajcami. Naši partneri a spolupracovníci na dovoz áut majú dlhoročné skúsenosti. V prípade, že si prajete mať auto zo zahraničia a zároveň na leasing, dokážeme vám predschváliť leasing na základe kópie technického preukazu a vašich osobných / firemných údajov.

Takto predschválené auto potom bezpečne dovezieme, vybavíme všetku potrebnú dokumentáciu až po registráciu dovezeného auta na slovenské značky. Následne vybavíme leasing a poistky dovezeného auta.

Pre takýto dovoz je potrebné zálohovo uhradiť minimálne 20% z ceny vozidla. Zvyšnú sumu je potrebné doplatiť po potvrdení vozidla našim pracovníkom v zahraničí, alebo sumu doplatíme my za malý poplatok a následne auto dovezieme a pristúpime k ďalším krokom. Zaplatiť za auto je možné aj priamo predajcovi, po tom ako náš pracovník v zahraničí skontroluje, že je auto v poriadku po každej stránke.

Autá a ceny vidíte priamo na našich webstránkach ->, prípadne priamo na zahraničných webstránkach jednotlivých predajcov.

Za tieto služby účtujeme nasledujúce poplatky:

Dovoz auta (napr. z Nemecka) cca 585 € za jedno vozidlo. Pri odbere viacerých vozidiel stanovíme poplatok dohodou.

Poplatky a kolky za prihlásenie od 604 €

Ďalšie náklady spojené s dovozom cca 360 €

Ceny zahŕňujú nasledovné položky ->.