Nájdeme Vám vysnívané auto

Podľa vašich požiadaviek a predstáv vyhľadáme vozidlo v zahraničí – Nemecko a celá EÚ. Vzhľadom na súčasnú situáciu v Nemecku a ostatných krajinách EÚ sa oplatí auto si doviezť a ušetriť tak 2000 až 15000 €.

Uprednostňujeme spoluprácu s autorizovanými predajcami. Naši partneri a spolupracovníci na dovoz áut majú dlhoročné skúsenosti. V prípade, že si prajete mať auto zo zahraničia a zároveň na leasing, dokážeme vám predschváliť leasing na základe kópie technického preukazu a vašich osobných / firemných údajov.

Takto predschválené auto potom bezpečne dovezieme, vybavíme všetku potrebnú dokumentáciu až po registráciu dovezeného auta na slovenské značky. Následne vybavíme leasing a poistky dovezeného auta.

Pre takýto dovoz je potrebné zálohovo uhradiť 50% až 100% ceny vozidla. Zaplatiť za auto je možné priamo predajcovi, po tom ako náš pracovník v zahraničí skontroluje, že je auto v poriadku po každej stránke.

Autá a ceny vidíte priamo na našich webstránkach, prípadne priamo na zahraničných webstránkach jednotlivých predajcov.

Za tieto komplexné služby účtujeme poplatok 1690 € za jedno vozidlo. Pri odbere viacerých vozidiel stanovíme poplatok dohodou. Cena zahŕňa nasledovné položky.