KOMPLEXNÉ SLUŽBY

POISTENIE AUTA

Auto si viete aj sami poistiť ONLINE -> a vybrať si z viacero poisťovní na našom partnerskom portáli online poistení alebo nás kontaktujte a my vám pripravíme PONUKU viacerých poisťovní, z ktorej si vyberiete, čo Vám vyhovuje.

Takto viete online vyriešiť PZP, havarijné poistenie – KASKO a čoskoro aj GAP

Výhody:

– nemusíte nikam chodiť

– máte širokú ponuku viacerých poisťovní

– vyberáte si krytie a parametre poistenia

– poistka je platná od prvej úhrady

– online zmluvu nie je potrebné podpisovať

– vyhneme sa takto chybovosti pri papierových zmluvách, systém upozorní na chyby a nedovolí uzatvoriť poistku, ak nie je všetko vyplnené správne

Online si viete poistiť sami alebo cez nás majetok, zodpovednosť za škodu, cestovné poistenie, poistenie podnikateľov a ďalšie.

V prípade otázok nás kontaktujte na tel. č. 0948 94 08 08 alebo prostredníctvom KONTAKTNÉHO formulára ->

DOVOZNÉ SLUŽBY

Dovoz áut zabezpečujeme samostatne alebo cez externých kooperujúcich partnerov, ktorí sa venujú dovozu áut z Nemecka a z ďalších krajín.

V prípade, že nemáte skúsenosti s dovozom áut, neodporúčame Vám, aby ste sa do toho púšťali sami. Naši ľudia Vám spoľahlivo a odborne skontrolujú fyzický stav vozidla, VIN čislo , všetky dokumenty a v prípade, že príde ku kúpe vozidla, zabezpečia odhlásenie, čím sa zabráni podvodom.

Ďalej zabezpečujeme prevoz auta na prevozných značkách alebo na prívese, kompletné preklady všetkých dokumentov, zaplatenie poplatkov, zabezpečenie EK, STK, vydanie nového technického preukazu a prihlásenie na slovenské značky. Až keď je vozidlo na slovenských značkách, je možné financovanie na leasing, ktorý tiež pre Vás profesionálne zabezpečíme. A v prípade nepriechodnosti sme schopní nájsť vhodné riešenie, aby ste auto mali k Vašej spokojnosti.